Zvažujete, kdy podstoupit drobný estetický zákrok? Podzim a zima je k tomu ideální!

03.11.2019

Už dlouho se chystáte na drobný estetický zákrok, a nevíte kdy? Ideálním obdobím pro většinu estetických zákroků je podzim a zima.

Léto není pro drobné zákroky tak příznivé. Horké dny mohou zhoršit hojení, zvýšené pocení může způsobit podráždění a nedostatečná ochrana před sluncem zase přináší riziko vzniku hyperpigmentací (zhnědnutí).

Hyperpigmentace způsobené nedostatečnou ochranou před sluncem se mohou objevit na jakékoli ošetřované části těla, ale tohoto problému se nejvíc obáváme zejména na obličeji. Výhodou podzimu je menší intenzita slunečního záření, nižší teploty, takže oblečení s delším rukávem a dlouhými nohavicemi není nijak výjimečné, a vám pohodlně zakrývá jakékoli místo na těle nejen před sluncem, ale i před zvědavými pohledy ostatních. Od estetickeho výkonu provedeného na podzim či v zimě pak do příštího léta zbývá dostatek času, takže se dobře zhojí a riziko hyperpigmentací již nehrozí. Pokud tedy pořád ještě váháte, kdy vyrazit k doktorovi, ideální čas je právě teď.

Blíží se Vánoce - je čas přemýšlet, čím své blízké obdaroval. Jen málokdy se povede vybrat vánoční dárek, který potěší a navíc splní tajné očekávání. S dárkovým poukazem na esteticky výkon můžete své blízké obdarovat přesně podle jejich představ. Kamarádku potěší například hloubková hydratace pleti pomocí mezoterapie, lifting pomoci mezonití či chemický přeling, maminka ocení efektivní omlazení botulotoxinem nebo kyselinou hyaluronovou, či ošetření plazmou.

Dárkový poukaz lze přitom pořídit na jakoukoli částku od 500 Kč výše.