PLEXR - nový přístroj pro péči o naše zákazníky

20.12.2022

Plexr je název pro unikátní přístroj, který generuje plasmatický výboj, který je v tomto případě lokalizován jen do vrchních vrstev pokožky (jen basální membránu pokožky). Při tomto výboji nedochází k tepelnému přenosu do okolní tkáně jako při použití laseru nebo radiofrekvence. Nedochází tedy k popálení a nekrotizaci tkáně, ale k přímé fúzi pevná látka- plyn. To znamená k přímému "odpaření" (sublimaci) tkáně přesně zvolené části pokožky.

Lékař postupně odpařuje místečka velikosti do jednoho milimetru a přímo na klientovi vytváří budoucí vzhled, bez injekčního lokálního umrtvení, bez krvácení, řezání, modřin, stehů či jizev.

Zákrok se provádí ambulantně v lokálním povrchovém znecitlivění anestezujícím krémem. Délka výkonu je závislá na rozsahu ošetření, možnost ošetření je v jednom až třech sezeních.

Plexr se používá k liftingu pokleslých víček (blefaroplastika), vyhlazování vrásek, úpravě jizev a strií, ošetření pleti po akné, doplnění estetických chirurgických operací, odpaření malých lézí kůže : bradavic, xantelasmat, pigmentových skvrn atd.

Stroupky se hojí "na sucho" a odpadají do týdne.